دانلود کتاب شبکه های کامپیوتری
امروز پنجشنبه 07 اردیبهشت

کد سیتی | پایگاه تخصصی آموزشی کشور | دانلود فیلم های آموزشی به زبان فارسی

دسته بندی گروه های آموزشی
دانلود فیلم های آموزشی فارسی
گروه های تصویری
خرید پستی فیلم های آموزشی فارسی
فروشگاه کد سیتی
آموزش اصول برنامه نویسی آموزش برنامه نویسی C# آموزش برنامه نویسی C
آموزش برنامه نویسی Java آموزش شی گرایی در C# آموزش ویژوال بیسیک دات نت
آموزش برنامه نویسی PHP آموزش جاوا اسکریپت آموزش جی کوئری
آموزش طراحی وب با HTML آموزش طراحی وب با CSS آموزش برنامه نویسی اندروید
آموزش وردپرس آموزش برنامه نویسی متلب آموزش برنامه نویسی پایتون

عضویت در گروه کد سیتیارسال جدیدترین مطالب آموزشی به ایمیل شما فقط با عضویت رایگان در گروه کد سیتی
شما نیز هم اکنون به جمع یکی از بزرگترین گروه های علمی در کشور شوید

مزایای عضویت در گروه کد سیتی
  • دریافت جدیدترین مجله های علمی
  • دریافت جدیدترین اخبار روز دنیا
  • دریافت جدیدترین فیلم های آموزشی فارسی و خارجی
  • دریافت جدیدترین کتابهای الکترونیکی فارسی و خارجی
  • دریافت جدیدترین پروژه های کد سیتی و پروژه های دانشجویی
  • دریافت جدیدترین و بروز ترین نرم افزارهای روز دنیا
  • آشنایی با بزرگترین اساتید دانشگاه ها در ایران و سایر کشوها
  • دریافت جدیدترین مقالات دانشجویی از دانشگاه های معتبر ایران و سایر کشورها

با عضویت در خبرنامه کد سیتی , جدیدترین منابع آموزشی به ایمیل شما ارسال خواهد شد . برای این منظور کافیست ایمیل خود را وارد کنید

.

دانلود کتاب شبکه های کامپیوتری

توسط : codecity / پست شده در : دوشنبه 23 شهریور 1394 22:35
دانلود کتاب شبکه های کامپیوتری

با سلام خدمت شما دوستان گرامی . در این پست از وب سایت کد سیتی با دانلود کتاب شبکه های کامپیوتری در خدمت شما عزیزان خواهیم بود . 

در دنیای امروز، کامپیوتر ها دربسیاری از جنبه های زندگی انسان ها کاربرد پید ا کرده است. درمراکز تفریح از بازی های کامپیوتری که بسیار مورد علاقه جوانان ا ست، استفاده می شود . در ادارات برای انجام امورتایپ و نامه نگاری، بایگانی پرونده ها و اطلاعات و ارائۀ سرویس اطلاع رسانی به مراجعه کنندگان از سیستم های کامپیوتر ی استفاده می گردد . درآژانس های مسافرتی برای رزرو و فروش بلیط پروازهای داخلی و خارجی و همچنین فروش بلیط قطار واتوبوس از کامپیوتر ها استفاده می شود . دربیمارستان ها برای بایگانی و ضبط اطلاعات بیماران به طور وسیعی از سیستم های کامپیوتر ی استفاده می گردد. همچنین بسیاری از سیستم های پزشکی پیشرفته مثل دستگاه 1MRI ، دستگاه سونوگرافی و … از کامپیوتر استفاده می کن ند. درمراکز صنعتی برای کنترل دستگاه های کارخانجات و افزایش بهره وری از کامپیوتر و ربات ها استفاده می گردد. دامنۀ استفاده از کامپیوتر ها آنقدر گسترش یافته است که امروزه اکثر خانه ها مجهز به حداقل یک کامپیوتر می باشند. یکی ازموارد اصلی کاربرد کامپیوتر، دانشگ اه ها و مراکز تحقیقاتی می باشد. درمراکز عملی پژوهشی، با استفاده از سیستم های کامپیوتر ی و نرم افزارها و سخت افزارهای مناسب، بسیاری از پروژه های تحقیقاتی انجام می شود. برای استفادۀ بهینه از اطلاعات موجود در کامپیوتر ها، لزوم تبادل داده ها بین آنها حس می گردد. یکی از ساده ترین CD روش های تبادل اطلاعات و جابجایی داده ها در کامپیوتر ها، استفاده از فلاپی دیسک ، دیسک فشرده ( 2 ) و حافظه های USB3 می باشد. مسلماً استفاده از تجهیزات فوق درصورتی مناسب است، که اولاً حجم اطلاعات کم بوده و ثانیاً فاصلۀ سیستم های کامپیوتر ی از یکدیگر زیاد نباشد . گسترش سیستم های کامپیوتری و افزایش حجم داده ها، متخصصین کامپیوتر را به فکر طراحی و پیاده سازی شبکه های انتقال داده انداخت . یکی از ساده ترین و اولین شبکه های انتقال داده ، شبکۀ تلفن می باشد. با توجه به گستردگی و توسعۀ زیاد شبکه های تلفن، استفاده از آن برای تبادل داده های کامپیوتری بسیار مناسب است، به طوری که امروزه نیز از شبکه های تلفن به عنوان یک شبکۀ انتقال داده مناسب ( برای سرعت های کم) استفاده می شود. افزایش میزان کامپیوتر ها دردنیا وحجم زیاد اطلاعات، باعث شد تا سیستم های انتقال داده جدید طراحی و پیاده سازی شود. به طور کلی در یک سیستم انتقال داده ، باید سه مشخصه اصلی مد نظر باشد، این سه مشخصه عبارتند از : تحویل داده ها به مقصد درست و عدم اشتباه در تشخیص مقصد اصلی داده ها، حفظ صحت و درستی داده های تحویلی و تحویل به موقع داده ها با حداقل تأخیر به مقصد.

شما می توانید دانلود کتاب شبکه های کامپیوتری رو از وب سایت کد سیتی مرجع تخصصی فیلم های آموزشی به طور مستقیم دانلود نمائید.

 

حجم فایل : 12 مگابایت
لینک دانلود : دانلود کتاب شبکه های کامپیوتری
پسورد فایل :www.codecity.irارسال نظر